Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 29 stycznia 2011

►Fountain Mermaid Barbie z1993 roku


Dziś przedstawiam Wam różowowłosą syrenkę.

Fountain Mermaid Barbie
z 1993 roku
Numer katalogowy # 10393

Moim marzeniem jest znalezienie jej oryginalnego stroju syrenki z tym pięknym syrenim ogonem. Moja bidulka ma trochę zniszczone włoski na grzywce, z którymi niestety nic nie można zrobić.


Czyż nie jest piękna ?


6 komentarzy:

 1. Jest wspaniała, sama na nią poluję. W pewnym zestawie trafiła mi się jej korona, teraz poszukuję lalki. Ładną sukienkę jej dobrałaś:) Pasuje do jej włosków:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest śliczna, szczególnie ten pastelowy makijaż. A w sukience, którą Ty jej dobrałaś, wygląda super, pasuje jej do włosków, jak ulał :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. no i fulle pójdą na rzeź...:( Myślałam że je chcesz...

  OdpowiedzUsuń
 4. Przegapiłam koniec, ale cena mnie powaliła ... Ciekawe kto wygrał, bo druga osoba, która licytowała to kolekcjonerka.

  OdpowiedzUsuń
 5. O jej... ale mi się przypomniały dawne czasy... :) Zabawy z sąsiadką, która lalek Barbie miała całe dwa kosze... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. miałam ją jak byłam mała! i cały syreni domek podwodny :3

  OdpowiedzUsuń