Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

poniedziałek, 1 lutego 2010

►KOLCZYKI dla lalek Barbie....

Przez prawie 2 lata miałam własna firmę, w której zajmowałam się produkcją sztucznej biżuterii. Niestety zlewający rynek produkcji chińskiej zmusił mnie do rezygnacji z mojej pasji... Pozostało mi bardzo dużo koralików, drucików i różnych półfabrykatów.

W niedzielę postanowiłam wykorzystać je jakoś i zdobyć trochę pieniędzy, by zwróciło się to, co w moją firmę włożyłam. Na początku bardzo się przeraziłam. Okazało się bowiem, że ceny półfabrykatów spadły tak kolosalnie, że nawet nie ma porównania z tym, co płaciłam 3 lata temu.

No cóż.
Pierwsze moje olśnienie - zrobić kolczyki dla lalek Barbie. Może nie będą to ceny duże, ale zawsze coś ! Może ktoś będzie chętny, a ja nie będę robić kolczyków z byle jakiego towaru. U mnie każda para, to koraliki Jablonex i kamienie półszlachetne.

Zapraszam do mnie na Allegro ! W najbliższym czasie nowe modele !!!!!1 komentarz: