Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

czwartek, 18 lutego 2010

►Laleczka Peggy na ludowo

Zachwycona strojem łowickim na Allegro TUTAJ i dość dużą ceną, choć strój niesamowity, postanowiłam coś zmienić w mojej laleczce Peggi dając jej strój mojej starej lalki.

Buciki z lat osiemdziesiątych Barbie. Co prawda nie czarne ale mogą być... :) Pasoaczek na spódniczce, bluzeczka biała.

Allegrowe ciuszki są boskie - tylko ta cena.... Zawsze chciałam mieć Barbie Polkę w stroju krakowskim (bo w Krakowie się urodziłam). Może kiedyś będę ją miała....

2 komentarze:

  1. Z ciekawości zobaczyłem laleczkę na allegro , i wydaje mi się że jest bardzo droga gdyż sama laleczka to koszt 20 - 30 zł bo to prawdopodobnie wieczorowa barbii (poznałem po pudełku ) czyli sam strój kosztuje ponad 100 zł a laleczka nie jest dobrej jakości gdyż nózki jej się nie zginają !!!! ale stój za to jest bardzo ładny więc jeśli komuś zależy na stroju .

    OdpowiedzUsuń
  2. Sam strój (jest zdejmowany) podobno sprzedający chce oddać za 109 zł. jak dla mnie to też drogo, choć wzór jest niepowtarzalny, typowo łowicki (na innych aukcjach są towary ludowe). Piękny jest ten haft na rekawach. Jakby kosztował sam jakieś 50-60 zł, to chyba bym się skusiła..... laleczka - kicha.

    OdpowiedzUsuń