Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

wtorek, 2 lutego 2010

►Professor Snape, Harry Potter - Tonner

Nie jestem wybredna, ale Snape'a chciała bym mieć w swojej kolekcji... Uwielbiam tą mordkę od pierwszej części Harry Pottera.

Alan Rickman jako profesor Snape stworzony przez Roberta Tonnera. Profesor Snape ma 19 cali wysokości i dysponuje 14 punktami artykulacji (szyja, ramiona, łokcie, nadgarstki, piersi, biodra, kolana i kostki), jest wyprodukowany z wysokiej jakości winylu,ma saranowe włosy i ręcznie malowane szczegóły twarzy. Mistrz eliksirów jest ubrany w autentyczny strój -kopię z filmu. Jego strój zawiera: koszulę, szalik z szyfonu, tunikę, kurtkę z kołnierzem i marynarkę , spodnie, skarpetki, skórzane buty. Oczywiście Severus posiada swą nieodzowną różdżkę. Profesor Snape jest limitowany do 1500 sztuk.

Moje marzenie kosztuje prawie 200$...

A tutaj oryginał.

2 komentarze:

  1. Jakoś nie przemawiają do mnie lalki Tonner, mimo że ich wersje 'Celebrities' są o wiele lepsze od Mattel'owskich... Może te ceny mnie odstraszają?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja to bym żywego Snape'a chętnie przygarnęła :D

    OdpowiedzUsuń