Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

środa, 10 lutego 2010

► Mystery Squad Kenzie - Mattel

Kenzie, to chyba jedna z najładniejszych laleczek playlinowych wyprodukowanych przez Mattel.
Mystery Squad Kenzie została wydana w 2001 r. Nr #54224 .

Zachwyca mnie w niej burza loków z delikatnymi blond pasemkami. Burza, której u innej żadnej lalki jeszcze nie spotkałam. Paznokcie pomalowane na kolor turkusu (uwielbiam ten kolor paznokci, co kiedyś pokazywałam na moim blogu). Ciałko Skipper'ki. Mniejsze, szczuplejsze, z węższymi biodrami i mniejszym biustem.Skąd obroża na szyi? Otóż seria Mystery Squad to 4 lalki przedstawione jako nastoletnie panienki - detektywi. W oryginalnym pudełku znajdują się różne szpiegowskie akcesoria, a nawet szpiegowski pies (!).

Serię zapojektował Bill Greening, ten sam, który stworzył Generation Girls i Hollywood Nails. (info na podstawie erynnis-tages)

Kenzie jest śliczna i delikatna. Cieszę się, że udało mi się ją zdobyć.

Muszę przyznać, że jest to chyba jedyny model laleki Barbie, wydany po 2000 roku, który mnie tak zachwycił. Zastanawiam się, czemu Mattel nie wydaje więcej takich piękności, a przykłada się do PINK-owej kolekcji, powtarzających się twarzy, zarozumiałych panienek... Szkoda, bo model warty rozwinięcia...

1 komentarz:

  1. hola soy de Mexico y siempre quize tener esta muñeca tan bonita

    OdpowiedzUsuń