Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

środa, 17 lutego 2010

►Jakks Pacific Doll - Kylie Minogue


Nowy nabytek z Jakks Pacific. Tym razem Kylie Minogue. Catalogue No: #31065 z 2004 roku.

laleczka ma ciekawą twarz, którą bardzo trudno sfotografować. W realu jest duzo ładniejsza, choć piosenkarki jakoś mi nie przypomina.


Jak widać na poniższej fotce jest dużo niższa od "standardowej" Jakks, ma mniejszy biust i stopy. Co jest ciekawe - u niej zginają się kolana. Ma czarne majteczki z kokardką z tyłu.
Znakomicie pasują buciki i stroje Mattel'owskiej Barbie.

Tylko te krzywe nogi...prostowane na beczce.... Za nic nie da się ich wyprostować....

5 komentarzy:

 1. ta laleczka jest ciekawa , ale wogóle nie podobna do piosenkarki. znajome wydają mi się dodatki i buciki lalki to chyba dodatki od wieczorowej teresy , ostro skrytykowanej za plastikowe ciałko .

  OdpowiedzUsuń
 2. no mnie też nijak do Kylie nie podobna... ale ciekawa lalka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre oko ! Buciki, torebka i biżu z "wieczorowej". Sukieneczka też Barbiowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione życzenia dla Ciebie droga Wodniczko ... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci by dni uywały bez zmartwień i problemów, a humor dopisywał ... no i żeby w Tobie nie zanikła ta cudowna pasja ... i jeszcze odpowiedniej sumki na kupno kolejnych pięknych laleczek życzę ... .
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale ona u Ciebie wypiękniała:)
  lilavati

  OdpowiedzUsuń