Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

piątek, 19 marca 2010

►FLAVAS brudna i zaniedbana dostała nowe życie


Przygarnęłam wczoraj śliczną FLAVAS Mattela. Była tak zaniedbana, brudna , pomalowana brokatem i pisakami, że bałam się co z niej wyjdzie. Do tego jakaś domorosła fryzjerka poobcinała jej koślawo włosy. Godzinka roboty i dziewczyna wygląda ślicznie.

Dostała sukienkę zrobioną na drutach w expresowym tempie. To tak na razie, by nie świeciła nagością.

3 komentarze:

 1. Wygląda na zadowoloną:) Ja nigdy nie wiem co robić z tymi biedaczkami, które padły ofiarą fryzjerów. Najczęściej "docinam" i wyrównuje. Nie umiem układać fryzur :)

  OdpowiedzUsuń
 2. obok my scen , to kolejna laleczka za którymi nie przepadam ale jak bym ją znalazł na bazarze lub w sklepie z używanymi ciuchami to zapewne zrobiłoby mi się jej żal , wziął bym ją umył i ubrał :D , zapewne w trafię nie długo na jakąś my scene i moja kolekcja się powiększy bo nie mogę przejść obojętnie nad opuszczonymi laleczkami ,mimo tego że nie są w moim guście. Ale ta Flavas ma fajne ciałko byłaby idealnym dawcą ciałka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. może i sukienka na szybko zrobiona - ale swietna. Mam słabość do melanży:)))
  A laleczka wcale źle nie wygląda - jak dla mnie wszystko z nią w porządku:) Nie ma potrzeby odrywać jej głowy czy rozbierać na części pierwsze - jeszcze mozna nią nacieszyć oko:)
  lilavati

  OdpowiedzUsuń