Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

piątek, 12 grudnia 2008

►Dla lubiących szydełkować : Crochet Barbie, czyli szydełkowe suknie dla lalek


To moja szydełkowa dama ( jedna z wielu), a pod tym linkiem zebrane przeze mnie wzory na suknie CROCHET BARBIE LOREENWzór na tą suknie znajduje się na powyższej stronie, pod numerem "35".
Laleczka to Wedding Day Midge z 1990 r.

5 komentarzy:

 1. Agradeço sua visita! Seu blog é muito bonito e interessante! Levo seu link para a minha lista DE OUTROS CONTINeNTES.

  Bjs,
  Ana Maria

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam! cudowny blog, pani ma naprawde talent do szydełkowania! Czy mogła by pani wystawić wpis jak szydełkować? Z góry dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 3. WITAM! MA PANI CUDOWNY TALENT.CZY MOŻE PANI PODAĆ WZORY TYCH SUKIENEK.NAJPIĘKNIEJSZE ARCYDZIEŁO JAKIE KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁAM.POZDRAWIAM!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy zobaczyłam pierwszy raz w internecie sukienki dl lalek Barbie od razu się zachwyciłam, nawet zaczęłam robić jedną dla mojej siostrzenicy. Oglądając twoje suknie jestem zachwycona i nadal uważam że na szydełku można wyczarować cuda.

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne sukienki. równiez szydełkuje, ale moje zdolności kończą sie na niewielkich serwetkach, mam nadzieję że i ja dojdę do takiej perfekcji jak pani. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń