Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

wtorek, 6 kwietnia 2010

►Pendrive z Barbie w ofercie firmy Modecom

Mała ciekawostka...

Nowymi produktami w ofercie firmy Modecom są przenośne pamięci flash z obudową przyozdobioną motywami znanymi dla fanów lalek Barbie.

Do wyboru potencjalnym użytkownikom Modecom proponuje dwie wersje: Barbie Belle oraz Barbie Exquisite. Nowe pendrive'y nie wyróżniają się parametrami. Mamy do dyspozycji pojemności 2 GB, 4 GB i 8 GB w odpowiadających im cenach - 82 PLN, 98 PLN, 157 PLN.

Wysoka jakość wykonania idzie w parze z bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które pozwalają na komfortową obsługę oraz zapewniają bezpieczeństwo zapisanych danych. Pracę urządzenia pozwala monitorować wbudowana dioda, a dzięki specjalnemu zaczepowi, możliwe jest łatwe przenoszenie wraz z kluczami lub jako brelok na popularnej "smyczy". Pamięć zgodna jest ze standardem USB 2.0 oraz 1.1.

Fajne, ale przeraźliwie drogie. Mój Kingston 4GB kosztował jedynie 29 zł, a tutaj tylko za fajowską obudowę musiała bym zapłacić prawie 100 zł... No cóż...może poobklejam mojego napisami z Barbie :D

1 komentarz:

  1. bomba! A ja właśnie potrzebuję nowego pendrive'a :)
    Uwielbiam to stare, vintage'owe logo barbiowe. Niedawno udało mi się kupić koszulki w outlecie mango - właśnie z tym logiem i drugą z logiem z lat 80-tych :)

    OdpowiedzUsuń