Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

środa, 28 stycznia 2009

►Album na 50. urodziny Barbie

Niesamowity tom dla kolekcjonerów i nie tylko. Z okazji 50-lecia stworzenia najsłynniejszej lalki świata, powstał album prezentujący historię dzieła firmy Mattel.

Książka to 128 stron chronologicznie ułożonych losów ukochanej lalki dzieci na całym świecie. Przedstawia historię strojów Barbie, jej zmiany wizerunków, różnych ról w które się wcielała. Album zawiera 69 ilustracji ukazujących lalkę w pracy i w czasie zabaw. Okładka wykonana jest z różowego płótna, a zdjęcia przedstawione są na dioramach.

43 x 36 cm (wysokość x szerokość)

Cena: $500 (około 1 400 zł)

Niestety możemy sobie tylko o nim pomarzyć...
Jak na razie w mojej biblioteczce znajdują się dwie książki. Są bardzo pomocne !!!

1 komentarz:

  1. Polecam książki Michaela Augustyniaka (Collector's Encyclopedia of Barbie Dolls, są rózne rodzaje), nie są tanie (ok 110 złotych każda), ale maja po 400 ileś stron i są pełne świetnych zdjęć i informacji.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń