Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

wtorek, 2 listopada 2010

►Disney Princess czyli księżniczki disney'owskich bajek

Disney Princess to licencyjna kolekcja dla dziewczynek, które lubią świat baśni i magicznych postaci.
Ofertę Disney’a stanowi sześć lalek z takich bajek jak:
Kopciuszek,
Arielka,
Piękna i Bestia,
Śpiąca Królewna,
Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków,
AlladynLaleczki mają po ok. 29cm wzrostu, więc idealnie pasują do naszych kolekcji lalek barbie Mattel. Mają urocze suknie i oryginalne moldy, tak inne od Barbie. Musze przyznać, że z chęcią pokusiała bym się na jedną z nich. Zresztą pasowała by do mojej Esmeraldy z Dzwonnika z Notre Dame.

4 komentarze:

 1. ja najbardziej lubię aurorę czyli śpiacą królewnę , niestety laleczki (zarówno simby jak i mattel ) są niezbyt ładne a i podobieństwo dalekie od baśniowej księżniczki .....

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze jest to że niektóre linie Księżniczek mają artykułowane łokcie i nadgarstki, jak Fashion Fever, i występują z innymi odcieniami opalenizny niż Fashionistki. Idealne jako dawcy ciałek, szczególnie że o artykułowane FF coraz trudniej :)

  http://www.flickr.com/photos/b0ttledwater/4770503395/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupiłam Pocahontas od Simby i bardzo ją lubię za nietypową urodę. Choć nie jest identyczna, jak ta filmowa, ma w sobie to "coś" :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te na pierwszym zdjęciu są firmy Simba, te drugie są z Disney Store. Są jeszcze mattelowskie, obecne wydanie play-line jest w tandetnych sukienkach.

  OdpowiedzUsuń