Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 14 sierpnia 2010

►Barbie Basics™ Model No. 04 — Collection 001

Barbie Basics™

Model No. 04 — Collection 001
Z roku 2010
SERIA : Black Label™

Product Code: R9927

Wreszcie udało mi się zrobić trochę fotek mojej nowej dziewczynie, która przybyła do mnie z USA dzięki DollPlazy, a właściwie jej teściowej (niech pan Bóg błogosławi takie teściowe !!!).
Czekała na mnie dość długo, bo cały mój pobyt w szpitalu....

Powyżej lalka jeszcze w pudełku. Poleżała w nim 5 dni, bo przecież trzeba "dojrzeć" do otwarcia, a właściwie do decyzji "otworzyć czy nie". Wygrało OTWORZYĆ, bo przecież trzeba ją "pomacać".

Mała czarna zaprojektowana przez Bill'a Greening'a. Czarne na czarnym wyglądało trochę ponuro, więc moja lalka dostała rozjaśniający naszyjnik z "prawdziwego" srebra.
W końcu nie chodzi w żałobie.Buciki - szpileczki idealnie pasują do sukienki i ten dekolt na plecach ...

Ma jednak coś z Flavas. Ten sam kolor oczu - nie brązowy, a rudy. Usta pomalowane tą samą farbą-szminką i takim też obramowaniem-konturówką. Noski też mają zbliżone. Flavas jednak ma bardziej afroamerykańskie rysy - szerszy nosek i pełniejsze usta.


W serii Barbie Basics™ Mattel wydał 12 lalek.
Każda z nich jest inna i posiada inny model "małej czarnej".

6 komentarzy:

 1. Ta pani Barbie Basics jest najładniejsza , taka inna , już wcześniej widziałem zdjęcia całej serii gdzieś w necie i właśnie ta przykuła moją uwagę może dlatego że jest aż tak czarna?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest najczarniejsza z wszystkich moich Afroamerykanek. Gdy ją zobaczyłam byłam wręcz w szoku. Mattel raczej dyskryminował inne kolory skóry (zwłaszcza czarne), a tutaj taka niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ma bardzo fajne włosy. Tylko oczy zbyt FRkowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie sie strasznie podoba jej kolor skóry i fryzurka. Ale nad oczami mógl Mattel troszku popracowac.....Co nie zmienia faktu, ze to najladniejsza chyba laleczka z serii Basic a na pewno najbardziej oryginalna:)
  lilavati

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna jest, najbardziej wyróżnia się spośród innych, też bym nie potrafiła jej utrzymać w pudełku, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta piękność stoi u mnie na półce i czeka na zmiłowanie,aż zrobię jej sesyjkę. Chyba mamy bardzo podobny lalkowy gust.

  OdpowiedzUsuń