Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

wtorek, 17 sierpnia 2010

►Barbie Video Girl - ciekawostka od Mattel


W lipcu do sprzedaży trafiła nowa multimedialna lalka Barbie - Barbie Video Girl. Od zwykłej lalki odróżnia ją niecodzienne wyposażenie. Otóż nowa zabawka ma z przodu wbudowaną, ukrytą w naszyjniku kamerę, która nagrywa filmy z rozdzielczością 320 x 240 pikseli. Nagrania zapisywane są we wbudowanej 256-megabajtowej pamięci, która zmieści około 25-minutowy klip wideo, a zarejestrowane materiały możemy przegrać np. na dysk komputera za pośrednictwem wbudowanego USB.

Najbardziej jednak podoba mi się filmik zamieszczony na YouTube, porównujący aparat wbudowany w lalkę i Canona 7D...
Ciekawe jakby porównać z moim Canonem 500D.Cena laleczki, to ok 50 $

2 komentarze:

  1. Najlepsza ta bateria w nodze ;D
    Ogólnie bardzo osobliwa zabawka.

    I jeszcze ładne butki (nie znam takich wśród barbiowych).

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś ta lalka do mnie nie przemawia... kojarzy mi się ze szpiegostwem. Gdzie się podziały czasy syrenek, którym włosy zmieniały kolor i lalek typu "pięć kiecek w jednej"?

    OdpowiedzUsuń