Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

czwartek, 10 grudnia 2009

►Celebrating the 20th Anniversary of Happy Holiday Barbie in 2008

Jedna z nowszych i ładniejszych laleczek serii wprowadzonej w 1988 r Holiday Barbie. Nie mam pojęcia dlaczego w Polsce nazwana Barbie w "Opowieści Wigilijnej"...


6 komentarzy:

 1. Zgadzam sie! Jest najpiękniejsza z tej serii. Jest ładniejsza niż wersja AA w tej samej sukni. Rzęski ma piękne, takie kocie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Barbie z Opowieści wigilijnej dlatego, że jest bajka dla dzieci pod tym samym tytułem (bajki z serii Barbie często są w MiniMini) - i w tej bajce Barbie - ubrana właśnie w tę suknię - opowiada młodszej siostrzyczce historię o pewnej śpiewaczce (modyfikacja dickensoweskiej opowieści) :)
  Lalka naprawdę śliczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. No widzisz allmode. Na Polsacie Cyfrowym tego nie miałam i nie jestem w temacie. teraz w N-ce chyba zacznę oglądać :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja oglądam te same stacje, co Monika:)
  Od razu pomyślałam sobie, że to TA LALKA z TEJ BAJKI:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tadam, tadam.... też taką będę miała....
  może dotrze jeszcze przed świętami:)

  OdpowiedzUsuń
 6. mam tą lalkę,jest po prostu bajeczna...to perła w mojej kolekcji!

  OdpowiedzUsuń