Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 22 października 2011

Znów moje kociaki...tym razem Max solo.


Mam zastój lalkowy....
Lalki czekają na fotki, a ja jakoś nie mogę się zmobilizować. Ostatnio zakupiłam 2 sztuki lalek w lumpexach i pomimo SPA wolę zrobić foto moim kotkom.
Dziś na odmianę Max.
Siedział zapatrzony w dzikie wino, którym porośnięta jest moja kamienica. Wiało jak cholercia, więc liście "pływały". Max chyba myślał, że to jakieś myszki i nie mógł oderwać wzroku od ściany....

5 komentarzy:

 1. świetny bllog ! obserwuję !
  zajrzysz do mnie ? dopiero początkuję :http://notatkiinastolatki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxiu jest absolutnie piękny, a Ty robisz swoim kociakom super foty. To sztuka zrobić takie zdjęcia, by oddać całą urodę kociaka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny Maxiu!oczka ma koloru mandarynek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kocurek. Ja mam sześcioletniego psa, który niestety jest niewidomy ale za to ma cudowną osobowość. Mówię żartobliwie, że to chodzące serce na czterech łapkach. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń