Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 17 września 2011

Simba-Mattel 1:1 czyli teledysk Ewy Farny

Dla wyrównania szans Simba - Mattel ....
Ewa Farna reklamuje laleczki Monster High Mattel'a. W ramach promocji marki nakręciła teledysk, który wzbudza sporo kontrowersji. Jak wam się podoba?I oryginał dzięki dollbby...


15 komentarzy:

 1. Nie bardzo mi się podoba, bo i muzyczka mierna i tekst głupiutki (rymy krakowsko-częstochowskie) no i wokalistka nietęga. Klip skierowany do dzieciaków więc maksymalnie infantylny. Do mnie nie trafia, ale małoletnim fanom tych lalek pewnie się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewę lubię i uważam, że dziewczyna ma talent i fajny głos, może nie koniecznie w tym kawałku.

  Lalki "Monsterki" to jednak nie moja bajka.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie przepadam za Ewą , jak dla mnie jest strasznie zmanierowana ...,
  piosenka taka sobie , ale głos ma dobry ,
  za to bardzo ładnie wygląda w tym klipie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpada w ucho- jak pierwszy raz usłyszałam, to potem cały dzień mi w głowie "monster high, monster high dla upiorów raj" grało:D

  OdpowiedzUsuń
 5. hm fajnie że zrobiła takie coś, mi się tam podoba, choć refren nie ten tego zbyt... ogłnie fajny bit i muza,;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Klip mi się bardzo podoba (choć jakoś skojarzenie ze Zmierzchem mi się nasuwa...). Ewa jest śliczną dziewczyną (plus dla niej, że nie blondynka). Co do piosenki, to taka sobie, ale która z obecnych wokalistek ma mądre teksty?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię Ewy, bo źle się wypowiada o Polsce, gdzie tak naprawdę zrobiła karierę... Brakuje jej pokory... Szkoda, że łapie się takich rzeczy, ale może młodsze pokolenie ją kocha. :P :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A choćby Sarah McLahlan ma nie najgorsze (choć głos specyficzny, dla wielbicieli chirurgicznie precyzyjnego śpiewu: http://www.youtube.com/watch?v=Hx4RsCfL_fA)

  Klip dla mnie jest ciut za długi, a choć piosenka wpada w ucho, to nie mogę tego uznać za plusik, bo w ucho wpadał też okropny kawałek "wszystko na tip top" reklamujący bogdaj podpaski, jeśli dobrze pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
 9. wierna kopia http://www.youtube.com/watch?v=nGawAhRjtoA

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie sądziłam, że Mattel tak zainwestuje w promocję Monster High w Polsce. I cieszę się z tego bardzo, bo może i w końcu do nas zacznie docierać i więcej kolekcjonerskich modelów :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pff, jakie kontrowersje? Jak dla mnie to on jeszcze za mało upiorny jest :D Ten refren też potrafił mi już nieraz w głowie grać przez cały dzień ;) A słowa nie sądzę, by były wymysłem Ewy lub jej tekściarza, a jedynie przetłumaczeniem oryginalnej wersji.

  Ewkę lubię, fajny ma głos i cieszę się, że to ona dostała to zlecenie. No bo kto inny z Polski miałby to zaśpiewać? Gosia Andrzejewicz?! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak dla mnie jest to jedna z najgorszych piosenek Ewy... Natomiast to zdjęcie jest świetne!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. zdecydowanie oryginał lepszy, jakoś polskie wykonanie tego mi nie podchodzi do końca. Ale piosenka sama w sobie wpada w ucho, raz usłyszałam i potem chodziło za mną 'monster, monster high, monster high, dla upiorów raj, monster high' ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. Ewa sama w sobie średnio mi przypada do gustu, raczej nie trawię typu muzyki, który tworzy, ale przyznaję że wpada w ucho. Tak samo jest w tym wypadku ;) Ale zgadzam się z Mono, nie widzę lepszego wykonawcy w naszym muzycznym show - bizie, który bardziej by się do tego nadawał. Jednak wolę oryginał.

  Myślę, że zadziała na dzieciaki, a w końcu to do nich adresowany jest klip. :)

  OdpowiedzUsuń