Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

piątek, 19 czerwca 2009

►Drugi wyjazd w nowych rolkach....

Mój wczorajszy wypad na rolki z synem trwał ponad 2 godziny, ale wreszcie zdecydowałam się na dłuższą trasę. Miałam obawy, bo przez 3 lata jeździłam na innych rolkach (z ABEC-7), a te wydawały mi się po pierwszej jeździe niesamowicie wolne. Jednak nie ma tak źle. Brak hamulca (ten model Salomonów go nie posiada) zupełnie mi nie przeszkadza. Szkoda tylko, że po sezonie, to raczej czeka mnie znów wymiana kółek na nowe.....
Marzy mi się wyjazd na rolki do Krakowa....na ścieżkę tyniecką. Została ostatnio wyasfaltowana i otwarta ( w maju).

Jednak profesjonalne i firmowe rolki to jest to. Nogi mnie nie bolały, nie zapuchły. W starych po godzinie miałam dość..... (SALOMON, Driver TR8, łożyska ABEC-5, kółka Signa 80x24mm 78A PUC)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz