Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

czwartek, 11 czerwca 2009

►Barbie i linia kosmetyków MAC 2007


W 2007 roku firma kosmetyczna MAC wypuściła na rynek ciekawą serię kosmetyków z logiem lalki Barbie. Wyprodukowano wiele ciekawych produktów: szminek, cieni, pudrów czy błyszczyków. Nawet lalka doczekała się wtedy nowego makijażu (zdjęcie powyżej) i była sygnowana na pudełku - MAC.
Niestety bardzo rzadko na polskim rynku możemy spotkać te kosmetyki, choć na pewno zainteresowanie nimi byłoby ogromne - nie tylko ze strony dzieci ;)

1 komentarz:

  1. Tak sobie wchodzę co jakiś czas na Twój blog (oddać głos) i pomyślałam ..... dlaczego Ciebie nie wyróżniłam. Przecież Twój blog jest wyjątkowy, bajkowy dzięki Twojej pasji. Naprawiłam mój błąd ... .
    Pozdrawiam.
    Danka

    OdpowiedzUsuń