Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 11 kwietnia 2009

►Święta Wielkanocne - sezon rolkowy rozpoczęty !!!!!!!!!!!

Święta Wielkanocne-trochę więcej wolnego czasu i piękna pogoda... skusiły mnie do rozpoczęcia sezonu jazdy na rokach ! Godzinny wypad z moim synem dał swoje efekty ! Co prawda kondycja po zimie marna (ostatnio jeździliśmy w październiku) i trochę kilogramów przybyło ;(
Uwielbiam te nasze wypady. I wcale to nie żaden wstyd, że mając tyle lat co ja jeżdzę na rolkach.
Polecam wszystkim !!!!!!

Jazda na rolkach jest idealnym sposobem na zbędne kalorie. Nauka jazdy nie jest wcale trudna a efekty będą szybko widoczne i nadwaga zniknie. To gra warta świeczki!

Jazda na rolkach to aktywna forma wypoczynku. Podczas godzinnej jazdy spala się około 500 kcal. Jazda na rolkach poprawia kondycję, jest to dobry trening na wytrzymałość, a także dzięki rolkom można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także niechcianego cellulitu.

I to jest w 100% prawda ! Ja jeżdżę już 3 lata!!! Ważne tylko jakie się ma rolki. Ja zafundowałam sobie w zeszłym roku z kółkami ABEC-7.
A tak przy okazji : WESOŁYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH !!!!!!!!!! WESOŁEGO JAJKA I SZALONEGO BARANKA !!!!!!

1 komentarz:

  1. Radosnych i spokojnych Świąt Nowego Odrodzenia wypływającego z faktu Zmartwychwstania oraz moc optymizmu wiosennego życzy Danka

    OdpowiedzUsuń