Szukaj na tym blogu

Moje zdjęcie
Mam na imię Janka, ale wszyscy w sieci znają mnie od lat pod nickiem LOREEN, a na żywo ten pseudonim używam od 1986 roku (data wydania albumu Sandry z tą piosenką!). Blog, to mój mały, wirtualny pamiętnik dotyczący mojej pasji, jaką są lalki MATTEL i lalki innych mniej znanych na polskim rynku firm. Znajdą się tutaj też informacje o moich zainteresowaniach : miniaturowych domkach i mebelkach, genealogii, rysunki, grafice komputerowej, fotografii. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 4 kwietnia 2009

►Barbie ma wszystko, Fiata też :))

Świat lalki Barbie zawsze był ekscentryczny i wyjątkowy. Show Car - Fiat 500 Barbie wpisuje się w niego idealnie.


Różowy samochód klasy mini, dzięki wyjątkowemu charakterowi może się podobać, zwłaszcza fankom legendarnej lalki. Oczywiście autko dla Barbie nie mogłoby mieć innego koloru niż różowy. Styl podkreśla niezliczona ilość detali związanych z kultową zabawką, począwszy dywaników, w które wpleciono szlachetne włókna z naturalnego jedwabiu i błyszczącej wiskozy, a skończywszy na schowku, w którym można odnaleźć błyszczyki do ust w różnych kolorach.


Wybrane elementy wyposażenia ustrojono w kryształki. Znalazły się one np. na kołpakach, wycieraczkach i antenie. Dzięki temu na ulicy Barbie zostanie zauważona. Gdyby trzeba było pozostawić autko na dłuższy czas pod chmurką, przyda się specjalnie stworzony dla tego egzemplarza błyszczący pokrowiec z wizerunkiem Fiata 500 z lat sześćdziesiątych oraz autografem legendarnej lalki.
Bez wyjątkowego lusterka Barbie czułaby się nieswojo - jego również nie zabrakło - obramowane diodami na pewno pomoże w podbramkowych sytuacjach.

Twórca Fiata 500, Roberto Giolito, podsumowując projekt partnerstwa firmy Mattel (producenta lalki) i Fiata powiedział :

„Panna Barbie jest piękna i efektowna, ale jest też odzwierciedleniem powszechnych pragnień, dlatego wybrała auto, które nie dzieli i uwalnia od potrzeby deklarowania statusu społecznego.”

Źródło: Samar

Foto: Fiat
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz