Szukaj na tym blogu

Od 1985 roku zajmuję się genealogią mojej rodziny. Genealogia stała się moją wielką pasją. Wszelkie materiały, zdjęcia i akty zamieszczane na moim blogu pochodzą z prywatnych zbiorów lub są efektem długoletnich poszukiwań, dlatego przed skpiowaniem lub udostępnieniem moich wpisów proszę o wcześniejszy kontak przez formularz kontaktowy.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

sobota, 27 marca 2010

►Babeczki Barbie – nowość Delecty na licencji Mattel’a


Delecta rozbudowuje ofertę ciast do pieczenia o nowy produkt adresowany do dzieci. Babeczki Barbie to pierwsze i jedyne na rynku polskim babeczki do samodzielnego wypieku na licencji firmy Mattel. Propozycja skierowana jest do aktywnych, nowoczesnych mam i ich córek, które wspólnie spędzany czas mogą urozmaicić o twórczą zabawę w pieczenie.

W asortymencie Delecta proponuje dwa smaki: Babeczki czekoladowe z polewą pomarańczową oraz Babeczki jogurtowe z polewą truskawkową.

W opakowaniu, oprócz ciasta i owocowej polewy bez gotowania, znajduje się dwanaście papierowych foremek z logo Barbie. Na wewnętrznej stronie kartonika zamieszczono dodatkową niespodziankę - wycinankę z Barbie dla dziecka.

Jutro pobawię się trochę w pieczenie tego cudeńka, bo udało mi się go kupić. Zobaczymy co mi wyjdzie....Dam fotki. :)

1 komentarz: