Szukaj na tym blogu

Od 1985 roku zajmuję się genealogią mojej rodziny. Genealogia stała się moją wielką pasją. Wszelkie materiały, zdjęcia i akty zamieszczane na moim blogu pochodzą z prywatnych zbiorów lub są efektem długoletnich poszukiwań, dlatego przed skpiowaniem lub udostępnieniem moich wpisów proszę o wcześniejszy kontak przez formularz kontaktowy.

Osoby obserwujące mojego bloga

________________BLOG ROBÓTKOWY _________________ ___________________ZAPRASZAM ___________________

środa, 28 stycznia 2009

►Album na 50. urodziny Barbie

Niesamowity tom dla kolekcjonerów i nie tylko. Z okazji 50-lecia stworzenia najsłynniejszej lalki świata, powstał album prezentujący historię dzieła firmy Mattel.

Książka to 128 stron chronologicznie ułożonych losów ukochanej lalki dzieci na całym świecie. Przedstawia historię strojów Barbie, jej zmiany wizerunków, różnych ról w które się wcielała. Album zawiera 69 ilustracji ukazujących lalkę w pracy i w czasie zabaw. Okładka wykonana jest z różowego płótna, a zdjęcia przedstawione są na dioramach.

43 x 36 cm (wysokość x szerokość)

Cena: $500 (około 1 400 zł)

Niestety możemy sobie tylko o nim pomarzyć...
Jak na razie w mojej biblioteczce znajdują się dwie książki. Są bardzo pomocne !!!

1 komentarz:

  1. Polecam książki Michaela Augustyniaka (Collector's Encyclopedia of Barbie Dolls, są rózne rodzaje), nie są tanie (ok 110 złotych każda), ale maja po 400 ileś stron i są pełne świetnych zdjęć i informacji.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń